Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 561
Najnowszy Użytkownik: Saraaa
 

     
Kalendarz konkursów

Kalendarz konkursów wewnątrzszkolnych 

Lp

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialny

1.

KONKURS PLASTYCZNY – O KRAJACH , KTÓRYCH JĘZYKÓW
SIĘ UCZYMY

IX

Nauczyciele języków obcych

2.

KONKURS RECYTATORSKI im. F. BECIŃSKIEGO

X

A. Łucka

3.

KONKURS WIEDZY O HALLOWEEN
ORAZ NA NAJŁADNIEJSZĄ DYNIĘ

X

M. Rosa
K. Gertz

4.

KONKURS ,,MŁODZI MISTRZOWIE ŁAMAŃCÓW JĘZYKOWYCH”

XII

B. Kopaczewska
K. Pratnicki

5.

NAJŁADNIEJSZY WITRAŻ O TEMATYCE RELIGIJNEJ

XII

R. Czyżewska
Ks. K. Szydłowski

6.

KARTKA ŚWIĄTECZNA KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

XII

A. Matyjasik, M. Rosa

7.

NAJPIĘKNIEJSZA KATKA ŚWIĄTECZNA WYKONANA
W PROGRAMIE GRAFICZNYM

XII

E. Antczak
J. Doberstajn

8.

KALENDARZ ADWENTOWY

XII

M. Zdyb

9.

KONKURS NA ROSYJSKĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

XII

K. Mazurowska

10.

KONKURS WIEDZY O TRADYCJI DNIA Sw. Walentego I NA KARTKĄ

II

M. Rosa
K. Gertz

11.

KONKURS MATEMATYCZNY ,,KANGUR” i ,,OXFORD”

II

D. Adamus

12

KONKURS MATEMATYCZNY ,,MŁODY TALES”

II

M. Piskor
E. Kosińska

13

KONKURS PLASTYCZNY O TEMATYCE SPORTOWO- ZDROWOTNEJ

II

K. Sytkow
A. Procek

14

,,MŁODZI MISTRZOWIE ŁAMAŃCÓW JĘZYKOWYCH” KONKURS dla VI klas szkół podstawowych

III

B. Kopaczewska
K. Pratnicki

15

,,POLIGLOTA”

IV

M. Zdyb
A. Matyjasik+ n-le języków

16

KONKURS MIEDZIOWY – CYWILIZACJA FRANCUSKA I BRYTYJSKA- DLA KLAS VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

V

B. Kopaczewska
K. Pratnicki

17

KONKURS ORTOGRAFICZNY ,,O ZŁOTE PIÓRO PREZYDENTA”

V

A. Kościelak

18

KONKURS JĘZYKA ROSYJSKIEGO

V

K. Mazurowska

19

LEKCJA OTWARTA W SALI JĘZYKOWEJ DLA KLAS VI SP 4

V

B. Kopaczewska
K. Pratnicki

20

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS SZÓSTYCH

V

A. Matyjasik, M. Rosa

Kalendarz konkursów i imprez szkolnych został opracowany na podstawie planów pracy SU i zespołów przedmiotowych.

     
Kalendarz
Sierpień 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew