"PIĄTKA" ZŁOTYM MEDALISTĄ HALOWYCH MISTRZOSTW POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Dodane przez jard dnia Luty 03 2018 10:08:41
1 luty okazał się być szczęśliwym dniem dla reprezentacji naszej szkoły, która w Janikowie wywalczyła złoto w Halowych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w "5- piłkarskich" chłopców. W tychże zawodach uczestniczyło 10 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu. Rozegrano razem 24 mecze. Ekipy te zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Po zaciętej walce kolejność zespołów przedstawiała się następująco: ...
Rozszerzona zawartość newsa
1 luty okazał się być szczęśliwym dniem dla reprezentacji naszej szkoły, która w Janikowie wywalczyła złoto w Halowych Mistrzostwach Powiatu Inowrocławskiego Młodzieży Szkolnej w "5- piłkarskich" chłopców. W tychże zawodach uczestniczyło 10 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu. Rozegrano razem 24 mecze. Ekipy te zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrano mecze systemem "każdy z każdym". Po zaciętej walce kolejność zespołów przedstawiała się następująco:
1.SP 5 INOWROCŁAW
2. SP im. E.Estkowskiego PAKOŚĆ
3. SP DĄBROWA BISKUPIA
4. GIMNAZJUM NR 1 KRUSZWICA
5. SP 1 GNIEWKOWO
6. SP ZŁOTNIKI KUJAWSKIE
7. SP 14 INOWROCŁAW
8. GIMNAZJUM JANIKOWO
9. SP 2 KRUSZWICA
10. SP JANIKOWO
W skład naszej drużyny wchodzili: Bartosz Meyer, Jakub Szafrański 3a, Igor Gradkowski, Kordian Mrotek, Jakub Nowakowski, Jakub Pawłowski, Michał Wajrak 3e, Konrad Stefański 2b, Jakub Gralewski 2c.
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został Jakub Pawłowski, który dzięki pracy całego zespołu trafiał celnie do bramki, aż 10 razy. Opiekunem "złotego teamu" jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy!