Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 502
Nieaktywowany Użytkownik: 9
Najnowszy Użytkownik: Oliwia88
 

     
WYCIECZKA DO WARZENKA

W minionym tygodniu w dniach od 15 do 18 maja uczniowie „piątki” z klas: 2 a, 2 c, 3 d, 3 e , 3 f przebywali na wycieczce w Warzenku, 20 km od Trójmiasta. Młodzież mieszkała w ośrodku nad Jeziorem Tuchomskim, oddając się wielu atrakcjom oraz sprawdzając swoje umiejętności surwiwalowe. Spędzając całe dnie na świeżym powietrzu, każdy mógł wziąć udział w przeprawie pontonowej, manewrach wojskowych, strzelaniu z broni paintballowej i łuku, marszu na orientację, wspinaczce po ściance i po wieży ze skrzynek, pojedynku sanitariuszy, walkach sumo, rozgrywkach piłki siatkowej plażowej, koszykówce, unihokeja, rzutach kaloszem na odległość, jajkami. Oprócz tego wieczorem w rozpalaniu ogniska bez użycia zapałek, nocnych podchodach, dyskotece. Z pewnością, po tak wyczerpujących zajęciach, każdy z uczestników wycieczki poradziłby sobie w przetrwaniu, w skrajnych warunkach np. w lesie.

jard dnia maj 22 2018 10:17:40 · Drukuj
     
     
LAUREATKA I FINALISTA XIII POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły – Lidia Kopczyńska z klasy II b gimnazjum zdobyła wysokie III miejsce i tytuł laureata, a uczeń Jan Kuls z klasy II b gimnazjum tytuł finalisty w XIII Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego , którego finał odbył się 27.04.2018r. w Szkole Podstawowej nr 14 w Inowrocławiu. Opiekunem zdolnej młodzieży jest p.Magdalena Zdyb. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

jard dnia maj 21 2018 18:28:06 · Drukuj
     
     
SPORT SPOSOBEM NA ŻYCIE

Sport pozwala realizować wyznaczone cele.15 maja 2018 r. dowiedziały się o tym uczennice klasy VII a. Cała klasa odwiedziła Szkołę Podstawową w Grębocinie, gdzie dziewczęta wzięły udział w zajęciach sportowych z mistrzyniami sportu. Złote medalistki odwiedziły młodzież w ramach programu „Mistrzynie w Szkołach” zorganizowanego przez fundację Otylii Jędrzejczak. W wydarzeniu wzięły udział sportsmenki: Oktawia Nowacka, Iza Baumgart, Patrycja Maliszewska, Karolina Karasiewicz oraz sama Otylia Jędrzejczak. Lekcja wychowania fizycznego z wykorzystaniem taśm oporowych zakończona była rozmową z mistrzyniami sportu, podczas której jej uczestniczki mogły zadawać pytania swoim idolkom. Padło bardzo dużo ciekawych pytań i jeszcze więcej inspirujących do rozwijania sportowych pasji odpowiedzi. Uczniowie wrócili do Inowrocławia bogatsi o wiedzę, nowe sportowe umiejętności oraz torby z upominkami, którymi obdarowali ich organizatorzy i sponsorzy. To była doskonała lekcja sportu i wychowania.

jard dnia maj 21 2018 18:26:23 · Drukuj
     
     
Sukcesy ekologiczne naszych uczniów

6 kwietnia 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 8 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu odbyła się XIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego organizowanego z okazji XXII Sejmiku Ekologicznego. W konkursie uczestniczyło 29 uczniów klas gimnazjalnych z siedmiu szkół miasta i powiatu Inowrocławskiego. Ich wiedza ekologiczna poddana została sprawdzeniu podczas testu.
Rozstrzygniecie konkursu oraz wyniki ogłoszone zostały 9 maja w trakcie XXII Sejmiku Ekologicznego. Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły Zofia Kowal, Marta Nowak, Zuzanna Trela oraz Jan Biernacki zdobyli pierwsze miejsce . Opiekunem uczniów jest p. Janina Greń. Gratulujemy!

jard dnia maj 15 2018 14:45:34 · Drukuj
     
     
WIELKI SUKCES MATEMATYKÓW NASZEJ SZKOŁY

W dniu 28 kwietnia 2018 roku w Toruniu odbył się finał wojewódzki konkursu matematycznego „Liga Zadaniowa”, dla klas drugich gimnazjum, zorganizowany przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Do finału konkursu, po długim i wyczerpującym etapie rejonowym składającym się z trzech części, zakwalifikowało się 66 uczniów z całego województwa kujawsko – pomorskiego.
W dniu 10 maja 2018 roku ukazały się ostateczne wyniki tego konkursu.
Tytuł laureata konkursu uzyskało tylko 23 uczniów.
Nasi uczniowie wywalczyli 2 tytuły laureata i 2 tytuły finalisty.
Są to jedyni laureaci w powiecie inowrocławskim w tym konkursie.
Oto oni, główni bohaterowie tego sukcesu: ...

jard dnia maj 13 2018 15:51:01 Czytaj więcej · 432 Czytań · Drukuj
     
     
NAJLEPSI MATEMATYCY Z KLAS DRUGICH

Zakończyły się zmagania matematyków w Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa”, dla klas drugich gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia maj 02 2018 21:52:40 Czytaj więcej · 572 Czytań · Drukuj
     
     
Z WIZYTĄ W WKU

W ramach edukacji dla bezpieczeństwa- klasy 3 d i 3 e wraz z wychowawcą Katarzyną Sytkow, w minionym tygodniu odwiedziły siedzibę Wojskowej Komendy Uzupełnień przy ulicy Dworcowej. Celem wycieczki było zapoznanie młodzieży z zadaniami tej instytucji, uzyskanie wszelkich informacji odnośnie : służby wojskowej w Wojsku Polskim w charakterze żołnierza Wojsk Obrony Terytorialnej, służby przygotowawczej oraz możliwości kontynuowania nauki w ramach szkolnictwa wojskowego. Trzecioklasiści obejrzeli także film na temat nowoczesnego wyposażenia armii polskiej, odwiedzili izbę tradycji, poznając tam najważniejsze momenty z kart historii WKU. Po takiej lekcji, gimnazjaliści mogą już śmiało myśleć o kształceniu, a następnie podjęciu pracy w charakterze żołnierza.

jard dnia maj 02 2018 21:45:52 · Drukuj
     
     
Dzień Ziemi

Światowy Dzień Ziemi wymyślono po to, by miliardy ludzi pochyliły się nad losem planety, na której żyją. Moment ekologicznej refleksji ma nas uchronić przed popełnianiem kolejnych błędów. Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs „MAMY TYLKO JEDNĄ ZIEMIĘ”. Organizatorem jego była p. Janina Greń. Nagrodzeni zostali:
Bartosz Jaskólski i Dominik Karólwski z klasy IIIF, Wiktoria Trawińska i Witold Karólwski - VIIA, Alicja Dzikowska – IIB oraz Wiktoria Czekała – VIIB.
Gratulujemy!

jard dnia maj 02 2018 21:43:26 · Drukuj
     
     
KOCHAMY KSIĄŻKI

Kwiecień to miesiąc książki, biblioteki i czytelnictwa. Z tej okazji uczniowie klas pierwszych 26 04.2018 r. złożyli uroczyste ślubowanie i stali się pełnoprawnymi czytelnikami biblioteki Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu.
Ślubowanie poprzedzone zostało krótkim programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy VII a.
Dzieci otrzymały pamiątkowe medale i z uśmiechem na twarzy wróciły do swoich klas bogatsze o kilka kolorowych książeczek, które otrzymały na pamiątkę tego ważnego dla nich dnia.

jard dnia kwiecień 28 2018 11:09:30 · Drukuj
     
     
I N F O R M A C J A

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu informuje, że w dniach:
30.04.2018r. - szkoła czynna  normalnie  
2.05.2018r. - dzien wolny od zajęć dydaktycznych , świetlica dla uczniów czynna od 7.00 -16.30
 
4.05.2018r. -  dzień wolny od zajeć dydaktycznych , świetlica czynna dla uczniów od 7.00- 16.00

jard dnia kwiecień 25 2018 21:12:31 · Drukuj
     
     
NAJLEPSI MATEMATYCY Z KLAS SIÓDMYCH

Zakończyły się zmagania matematyków w Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa”, dla klas siódmych szkoły podstawowej, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie lokaty w tym konkursie:
III miejsce: ...

jard dnia kwiecień 25 2018 21:06:09 Czytaj więcej · 652 Czytań · Drukuj
     
Strona 4 z 89 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kalendarz
Październik 2018
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew