Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 502
Nieaktywowany Użytkownik: 5
Najnowszy Użytkownik: Oliwia88
 

     
GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

9 kwietnia 2018 uczniowie inowrocławskich szkół z klas gimnazjalnych uczestniczyli w gali laureatów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, która odbyła się w auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W roku szkolnym 2017/2018 w konkursach wojewódzkich dla uczniów gimnazjów wzięło udział 22441 osób, a tytuł laureata otrzymało 163. Dyplomy dla laureatów oraz pamiątkowe statuetki z rąk kuratora odebrały następujące osoby: ...

jard dnia kwiecień 10 2018 10:22:30 Czytaj więcej · 124 Czytań · Drukuj
     
     
U W A G A !

W dniu 10.04.br. w szkole zostaną wywieszone listy uczniów przyjętych do klas I, IV i VII.

jard dnia kwiecień 09 2018 14:14:06 · Drukuj
     
     
SUKCES W KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM Z BIOLOGII

Uczniowie klasy 3a naszej szkoły Marta Nowak oraz Jan Biernacki wywalczyli zaszczytny tytuł laureata, a Zofia Kowal finalisty w tegorocznym Wojewódzkim Konkursie z Biologii. Wykazali się oni bardzo obszerną i szczegółową wiedzą, wykraczającą ponad podstawę programową oraz umiejętnościami interpretacji zjawisk i procesów biologicznych. Laureaci wypracowali w ten sposób 100% wynik z części przyrodniczej kwietniowego egzaminu. Opiekunem zdolnych uczniów jest pani Janina Greń.

jard dnia kwiecień 05 2018 21:16:46 · Drukuj
     
     
Ż Y C Z E N I A * * * W I E L K A N O C N E

Aby Święta Wielkiej Nocy

były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia

 dającego pokój i nadzieję.

Serdeczne życzenia radości i siły płynącej

 z istoty Świąt Wielkanocnych,

by uśmiech i wiosenny optymizm

towarzyszyły Wam każdego dnia.    

 


jard dnia marzec 31 2018 11:40:53 · Drukuj
     
     
Szlachetne serca i pomocne dłonie w SP nr 5

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"- słowa Jana Pawła II stały się mottem akcji "Tulipan" i "Wielkanoc", które zostały w marcu przeprowadzone na terenie naszej szkoły dla rodziny, której dom niedawno spłonął w pożarze. Do akcji przyłączyli się nauczyciele, personel, społeczność uczniowska oraz rodzice z "piątki". Po ich zakończeniu poszkodowani otrzymali od nas życzenia i upominek świąteczny, który mamy nadzieję, chociaż na chwilę pozwoli zapomnieć im o tych przeżytych, przykrych chwilach. Wszystkim pomagającym składamy serdeczne podziękowania.

jard dnia marzec 31 2018 10:32:07 · Drukuj
     
     
DBAMY O GRÓB NASZEGO PATRONA

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 w Inowrocławiu swoimi wiosennymi porządkami objęła nagrobek dra Józefa Krzymińskiego - Patrona naszej szkoły na cmentarzu Parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Inowrocławiu. Uważne oko każdego przechodnia może zapoznać się z jego świetlaną postacią opisaną na kamiennej granitowej płycie, odnowionego niedawno nagrobka, dzięki akcji zbierania pieniędzy na renowacje miejsc pochówku zasłużonych inowrocławian, w której uczestniczyli również nasi uczniowie i nauczyciele.

jard dnia marzec 31 2018 10:30:49 · Drukuj
     
     
Nadeszła wiosna!

Świadczą o tym piękne, złote krokusy, które kolejny raz licznie zakwitły przed budynkiem naszej szkoły przy ulicy Kiełbasiewicza. Są one znakiem tego, że w naszych sercach wciąż żywa jest pamięć o wszystkich dzieciach, które zostały zamordowanie w nieludzkich czasach II wojny światowej i Holokaustu.
Jesienią uczniowie posadzili 400 małych cebulek kwiatów, odbyły się wówczas lekcje na temat wojny i eksterminacji narodu żydowskiego. Nasza szkoła włączyła się tym samym w międzynarodową akcję zorganizowaną przez Irlandzkie Towarzystwo Edukacji o Holokauście, by upamiętnić swoich rówieśników, ale i przypomnieć, że na świecie jest dobro i piękno, oraz wyrazić nadzieję na lepszą przyszłość młodych ludzi.
Koordynatorkami Projektu "Krokus" są panie Dorota Gulańczyk i Aleksandra Kościelak.

jard dnia marzec 31 2018 10:29:36 · Drukuj
     
     
Najlepsza humanistka w powiecie

Z największą przyjemnością informujemy, iż wśród kilkunastu laureatów tegorocznego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, którego finał odbył się 24.03. 2018r. w Bydgoszczy, znalazła się nasza uczennica – Martyna Ruszniak z klasy VII a.
Martyna jest jedyną inowrocławianką i jednocześnie jedyną przedstawicielką powiatu inowrocławskiego, która w tym roku osiągnęła ten najwyższy rangą sukces.
Uzdolnionej uczennicy bardzo gratulujemy, a jej nauczycielce – pani Joannie Bochat dziękujemy za przygotowanie i życzymy kolejnych sukcesów w pracy z uzdolnioną młodzieżą.

jard dnia marzec 27 2018 09:38:40 · Drukuj
     
     
"Wiosenny Pokaz Mody"

Dnia 22 marca uczniowie klasy 1 A wraz z wychowawczynią panią Anną Ciechanowską uczestniczyli w „Wiosennym Pokazie Mody” zorganizowanym przez młodszych kolegów uczęszczających do grupy zerowej pani Magdaleny Żakowskiej w zaprzyjaźnionym Przedszkolu „Słoneczko”. Po pokazie wszystkie dzieci stanęły do wspólnego zdjęcia i zostały poczęstowane przygotowanym wcześniej tortem. Dziękujemy za wspaniały występ i smaczny poczęstunek.

jard dnia marzec 26 2018 14:07:06 · Drukuj
     
     
Nauka pływania

Od 7 marca br. uczniowie klasy 1 A pod czujnym okiem swojej wychowawczyni – pani Anny Ciechanowskiej oraz instruktora pływania – pani Małgorzaty Krokowskiej rozpoczęli naukę pływania na pływalni „Delfin”. Młodym adeptom pływania życzymy szybkiego opanowania tej jakże przydatnej w życiu umiejętności.

jard dnia marzec 26 2018 14:05:41 · Drukuj
     
     
Pierwszy Dzień Wiosny! Hurra!

„ Wiosno, wiosno przyjdź tu do nas…”, takimi słowami witali wiosnę pierwszoklasiści. Klasa I d pod kierunkiem wychowawczyni pani Aliny Pacholskiej zaprezentowała inscenizację pt.: „ Gdy nadejdzie wiosna”. Następnie reprezentanci wszystkich klas pierwszych rozwiązywali zagadki o tematyce wiosennej. Podczas uroczystości nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego i wręczenie laureatom nagród i dyplomów. Organizatorem konkursu była pani Kamila Ziółkowska.
Starsza młodzież tego dnia była zwolniona z pytania i kartkówek. Chętni brali udział w konkursie z nagrodami zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski na "Najbardziej oryginalne i zabawne przebranie z okazji Pierwszego Dnia Wiosny". Ponieważ wszystkie pierwszaki były przebrane, dlatego otrzymały słodkie niespodzianki z rąk starszych koleżanek i kolegów.
Mimo zimowej aury za oknem w szkole panowała wiosenna atmosfera, którą podkreślały piękne dekoracje w klasach i na korytarzach oraz radość z jej przyjścia w sercach uczniów. W ubiorze uczniów dominowały kolory żółci i zieleni. Wszyscy z utęsknieniem czekamy na ciepłe dni.

jard dnia marzec 25 2018 11:20:42 · Drukuj
     
Strona 4 z 87 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Kalendarz
Czerwiec 2018
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew