Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 561
Najnowszy Użytkownik: Saraaa
 

     
REKRUTACJA DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJLANYCH NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Rekrutacja kandydatów do klas pierwszych na rok szkolny 2017/2018 odbywać się będzie na podstawie wniosków elektronicznych wypełnionych w udostępnionej kandydatom aplikacji do naboru firmy VULCAN. Oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych dostępna będzie w aplikacji od 15 maja br.
TERMINY ETAPÓW REKRUTACJI ...

jard dnia maj 11 2017 17:22:18 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 172 Czytań · Drukuj
     
     
ŻYWY OBRAZ W OPARCIU O DZIEŁO JANA MATEJKI „KONSTYTUCJA 3 MAJA” W WYKONANIU NASZYCH GIMNAZJALISTÓW

Dnia 3 maja br. o godz. 9:00 w kościele Zwiastowania NMP odprawiona została msza św. w intencji Ojczyzny z udziałem naszych uczniów tworzących orszak królewski w strojach z epoki z insygniami królewskimi. Natomiast o godz. 16:00 w okolicach muszli koncertowej w Parku Solankowym odbyło się historyczne widowisko plenerowe. W programie był przemarsz nie tylko tegoż orszaku, ale również prezentacja tzw. żywego obrazu w oparciu o dzieło Jana Matejki „Konstytucja 3 Maja”. W postacie historyczne wcieliła się młodzież z Gimnazjum nr 2 (pod opieką: nauczycieli p. Mirosławy Cieślarek, p. Krzysztofa Prątnickiego i Dyrektora p. Ireneusza Zielińskiego). Brawa i wyrazy podziwu dla wszystkich zaangażowanych za pieczołowity trud przygotowania i poświęcony czas w realizacji tak dużej imprezy rocznicowo-historycznej dla mieszkańców Inowrocławia.

jard dnia maj 10 2017 22:02:40 · Drukuj
     
     
Górskie wędrówki

24 kwietnia rozpoczęliśmy pięciodniową wycieczkę na południe Polski. Pieniny przywitały nas przyjazną pogodą i pięknym krajobrazem górskim. Przygodę rozpoczęliśmy spacerem po uzdrowiskowej Szczawnicy. Mieliśmy okazję spróbować tamtejszej naturalnej wody leczniczej. Głównym celem wyprawy było zdobycie Trzech Koron i Sokolicy. Po ciężkiej wspinaczce wypoczywaliśmy w Krościenku nad Dunajcem, grillując kiełbaski i bawiąc się przy rytmach muzyki. Dwa ostatnie dni obfitowały w bardzo silne wrażenia. Krótka, ale treściwa wycieczka po malowniczym zamku w Niedzicy wzbudziła w nas zainteresowanie. Cenną lekcją okazały się odwiedziny w Auschwitz - niemieckim obozie koncentracyjnym pełnym smutku i przemyśleń. Mimo chłodu, całkowicie skupiliśmy się na przerażającej i poruszającej historii tego miejsca. Ostatni dzień pozwolił nam się zrelaksować. Zabawa w największym polskim parku rozrywki ,,Energylandiiˮ trwała kilka godzin. Nawet ulewne deszcze nie powstrzymały nas od skorzystania z atrakcji. Wróciliśmy do domu przemoczeni, ale zadowoleni.

jard dnia maj 10 2017 10:59:16 · Drukuj
     
     
Sukcesy ekologiczne

28 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum nr 3 im. 4. Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu odbyła się XXI edycja Sejmiku Ekologicznego pod hasłem: „Aluminiowa puszka – odpad czy surowiec?”. Spotkanie dotyczyło zastosowań aluminiowych opakowań i korzyści płynących z ich recyklingu. Gimnazjaliści zostali nagrodzeni za wykonane prezentacje multimedialne dotyczące tematu tegorocznego Sejmiku. Miło nam poinformować, iż uczennica naszej szkoły Dagna Sitarz- zdobyła pierwsze miejsce, a Michał Gołkowski drugie. Na sejmiku wręczono również nagrody zwycięzcom XII Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego dla Gimnazjalistów Miasta i Powiatu. Agata Górna uzyskała trzecie miejsce , a Martyna Krokowska i Kacper Maciejczak- czwarte. Opiekunem uczniów jest p. Janina Greń. Gratulujemy!

jard dnia maj 09 2017 15:37:43 · Drukuj
     
     
Wyniki konkursu dla szkół podstawowych o tematyce prozdrowotnej

Dnia 06 maja dla uczniów inowrocławskich szkół podstawowych przeprowadzono Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny „Zdrowie a środowisko” pod kierunkiem pani Janiny Greń. Wręczenie nagród odbędzie się 20 maja w trakcie „Białej Soboty”. Serdecznie zapraszamy! :
Przedstawiamy wyniki:

jard dnia maj 09 2017 12:02:21 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 108 Czytań · Drukuj
     
     
WIELKI SUKCES MATEMATYKÓW NASZEJ SZKOŁY

W dniu 22 kwietnia 2017 roku w Toruniu odbył się finał wojewódzki konkursu matematycznego „Liga Zadaniowa”, dla klas drugich gimnazjum, zorganizowany przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Do finału konkursu, po długim i wyczerpującym etapie rejonowym składającym się z trzech części, zakwalifikowało się 64 uczniów z całego województwa kujawsko – pomorskiego.
W dniu 6 maja 2017 roku ukazały się ostateczne wyniki tego konkursu. Tytuł laureata konkursu uzyskało tylko 17 uczniów.
Nasi uczniowie wywalczyli 4 tytuły laureata i jeden tytuł finalisty. Jest to osiągnięcie bez precedensu w historii szkoły w tym tak trudnym konkursie. Uzyskaliśmy jako szkoła największą liczbę tytułów laureata konkursu spośród wszystkich szkół w całym województwie. Oto oni, główni bohaterowie tego sukcesu: Jan Biernacki, Patrycja Konieczna, Zofia Kowal, Natalia Ratajczak (laureaci) i Aleksandra Maciejak (finalistka).
Wszyscy uczniowie są z klasy 2A, przygotowani przez pana Dariusza Adamusa.
Uczniom, rodzicom i nauczycielowi gratulujemy wspaniałego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku szkolnym.

jard dnia maj 08 2017 12:19:12 · Drukuj
     
     
Obchody Światowego Dnia Ziemi w Myślęcinku

Coroczny temat i program Dnia Ziemi związany jest z ważnym dla środowiska i przyrody zagadnieniem. Obchody Światowego Dnia Ziemi w 2017 poświęcono tematom związanym z ochroną różnorodności biologicznej. Jest to temat ważny i szczególnie nam bliski, zwłaszcza w kontekście efektu cieplarnianego, wzrostu zanieczyszczeń wód i powietrza. Młodzież naszej szkoły pod kierunkiem p. Janiny Greń spędziła ten dzień na łonie natury oraz w pracowni przyrodniczej Centrum Edukacji Ekologicznej w Myślęcinku. Każdy z uczestników wypadu wyznaczył właściwy dla siebie dekalog ekologa.

jard dnia maj 06 2017 11:41:23 · Drukuj
     
     
NAJLEPSI MATEMATYCY Z KLAS DRUGICH

Zakończyły się zmagania matematyków w Konkursie Matematycznym „Liga Zadaniowa”, dla klas drugich gimnazjum, organizowanym przez Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.
Konkurs ten obejmuje swoim zasięgiem obszar całego województwa kujawsko – pomorskiego. Miło nam poinformować, że uczniowie naszego gimnazjum zajęli wysokie lokaty w tym konkursie: ...

jard dnia kwiecień 26 2017 08:20:26 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 335 Czytań · Drukuj
     
     
PILNY KOMUNIKAT DLA RODZICÓW I UCZNIÓW PIERWSZYCH KLAS SP NR 5

Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu prosi o potwierdzenie przez rodziców (opiekunów prawnych) kandydatów do Szkoły Podstawowej nr 5 woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia do 28 kwietnia do godz. 15.00
Druk oświadczenia dostępny w sekretariacie szkoły, dyżurce szkolnej i na stronie internetowej szkoły.

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych dnia 4 maja 2017r.

pobierz druk


jard dnia kwiecień 24 2017 13:24:09 · Drukuj
     
     
KONKURS ‘’CZYSTA ENERGIA”

Tegoroczny finał IV edycji konkursu “Czysta Energia”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Inowrocławiu był pomyślny dla naszych uczniów. W finale uczniowie przedstawili pracę multimedialną na temat “ Geotermia w Polsce”.
Marek Górniak z III e uzyskał tytuł laureata a Marta Nowak z II a zdobyła czwarte miejsce . Opiekunem naukowym uczniów jest pani Janina Greń . Gratulujemy zwycięzcom oraz nauczycielowi.

jard dnia kwiecień 24 2017 13:18:47 · Drukuj
     
     
Droga do Emaus

W dniu 12 kwietnia 2017 roku wierni z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego i z parafii pw. św. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu zostali zaproszeni do udziału w drodze do Emaus wraz ze Zmartwychwstałym Chrystusem i jego uczniami. Podczas wspólnej wędrówki z Nieznajomym uczniowie spotykają ludzi zmagających się z wyrzutami sumienia. Jedni zarzucają sobie obojętność wobec ukrzyżowania Jezusa z Nazaretu, drudzy żałują, że przyczynili się do Jego cierpienia i śmierci. Wśród nich są także ci, którzy pomogli Jezusowi w ostatnich ziemskich godzinach życia. Wprowadzona do dialogów retrospekcja pozwala na przywołanie dramatycznych wydarzeń, które trzy dni wcześniej miały miejsce w Jerozolimie. Rozmowy podsumowuje Nieznajomy, który dopiero w ostatniej scenie zostaje rozpoznany przez uczniów na łamaniu chleba. Uradowani widokiem Zmartwychwstałego Jezusa wracają do Świętego Miasta, by głosić dobrą nowinę. W rolę ewangelicznych postaci wcieliła się młodzież z Liturgicznej Służby Ołtarza i Eucharystycznego Ruchu Młodych z parafii pw. Chrystusa Miłosiernego oraz uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu. Młodzi aktorzy: Marta Jabłońska, Julia Kurczewska, Julia Misterska, Oliwia Mrotek, Marika Nawrocka, Weronika Świątkowska, Marcin Gralik, Dominik Karólewski, Dawid Klimczak, Mikołaj Konopa, Patryk Łuczak, Bartosz Meyer, Jakub Meyer, Marcin Nowak, Krzysztof Oczachowski pracowali pod kierunkiem ks. Artura Bartkowiaka, wikariusza parafii pw. Chrystusa Miłosiernego, p. Mirosławy Cieślarek i p. Krzysztofa Prątnickiego, nauczycieli z Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu.

jard dnia kwiecień 15 2017 19:18:59 · Drukuj
     
Strona 3 z 77 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kalendarz
Sierpień 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew