Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz
  RODO

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy
  Egzamin ósmoklasisty
  Egzamin gimnazjalisty

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 510
Nieaktywowany Użytkownik: 14
Najnowszy Użytkownik: dominikao
 

     
PODSUMOWANIE KONKURSU RECYTATORSKIEGO

W środę, 11 grudnia odbyło się podsumowanie konkursu recytatorskiego wierszy patriotycznych "Polska moja Ojczyzna", który odbył się w listopadzie z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości oraz 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
W konkursie wzięli udział chętni uczniowie klas II i III.Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom, osoby wyróżnione oraz zwycięzcy otrzymali dodatkowo książki. Dyplomy i książki wręczył dyrektor szkoły Pan Ireneusz Zieliński. Zwycięzcami na poziomie klas drugich zostali: Im. - Adam Marciniak kl.2e, IIm. - Kaja Syrek kl.2d, IIIm. - Maria Kamelska kl.2e oraz wyróżnieni: Amelia Olejnik kl.2c, Mikołaj Świderski kl.2c, Urszula Kwaśniak kl. 2d. Zwycięzcami na poziomie klas trzecich zostali: Im. - Zuzanna Kowalczyk kl.3c, IIm. - Nina Bała kl.3a, IIIm. Aleksander Sienkiewicz - kl.3d oraz wyróżnieni: Alex Affeldt kl.3a, Nelly Zakan kl.3d, Filip Moderski kl.3b. Młodym recytatorom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na III edycję konkursu za rok.

dominikao dnia grudzień 12 2019 20:39:30 0 Komentarzy · 233 Czytań · Drukuj
     
     
Kolędowanie

10.09.2019 r. w szkolnej auli odbył się kolejny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Piękne polskie kolędy i wesołe pastorałki wykonali uczniowie klas 0, I, II i III . Na koncert przybyli również rodzice, którzy głośno oklaskiwali występy.Wszystkim udzielił się wesoły, przedświąteczny nastrój.

Felix dnia grudzień 12 2019 18:18:19 0 Komentarzy · 131 Czytań · Drukuj
     
     
„PIĄTKA” MISTRZEM MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Wczoraj w HWS odbył się finał Mistrzostw Miasta w Halowej Piłce Nożnej Chłopców roczniak 2007 i młodszych. Walkę w nim stoczyły zespoły z czterech szkół: SP nr 4,5,6 oraz Integracyjnej. Reprezentacja „piątki” w składzie: Chudziński Jakub, Jabłoński Michał, Kwak Tomasz, Matuszewski Radosław, Patyk Maciej, Rydzik Maksymilian, Sajna Krystian, Stawicki Wojciech (6a), Piechocki Gracjan, Szutkowski Jakub (5b ) pokonała wszystkie drużyny i zdobyła tytuł mistrzowski, kwalifikując się w ten sposób do rozgrywek powiatowych. Opiekunem zespołu jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek!

dominikao dnia grudzień 11 2019 22:59:55 0 Komentarzy · 130 Czytań · Drukuj
     
     
Zawody mini-piłki siatkowej

5.grudnia we wtorek odbyły się Mistrzostwa Miasta w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt .W zawodach uczestniczyła nasza drużyna dziewcząt. Drużyny z SP4, SP2 i SP14 były rocznikowo starsze - kl VI , nasze dziewczęta są z kl V. Po zaciętej walce wywalczyły IV m.Naszą drużynę reprezentiwały: Eliza Ziółkowska, Iga Niewiadomska, Nikola Świątkowska, Nikola Kaczalska, Amelia Nowak, Ilona Dajczaj, Natasza Folga, Patrycja Ratajczak, Natalia Dziedzic,Julia Komór, Daria Sołomonow, Halina Szydłowska,Zuzanna Skonieczka.Opiekunami zespołu były: Dorota Sadowska i Elżbieta Andrzejewska

Felix dnia grudzień 09 2019 20:31:10 0 Komentarzy · 137 Czytań · Drukuj
     
     
Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

7 grudnia 2019 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Inowrocławiu Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, w którym wzięły udział przedstawicielki naszej szkoły. Uczennica kl. I a -Julia Pietrzak zajęła II miejsce, a uczennica kl. II c - Anna Dąbrzał - III miejsce. Gratulujemy młodym wokalistkom , które wprowadziły widzów w świąteczny nastrój! Hej ,kolęda ,kolęda!

Felix dnia grudzień 09 2019 20:24:47 0 Komentarzy · 134 Czytań · Drukuj
     
     
PIĄTOKLASIŚCI Z WIZYTĄ W OPERZE NOVA

Dnia 6 grudnia br. uczniowie klasy 5a i 5b wraz z nauczycielami p. Dorotą Gulańczyk, Dorotą Sadowską, Natalią Gronowską i wychowawcą Katarzyną Sytkow wybrali się do Opery Nova w Bydgoszczy. Celem wyjazdu było obejrzenie przedstawienia baletowego pt. „Dziadek do orzechów", do którego muzykę skomponował Piotr Czajkowski. Tą niezwykłą baśnią, w której - w wigilijną noc - ożywają i upodabniają się do ludzi lalki i przedmioty, z zainteresowaniem oglądała zebrana publiczność. Fantastyczne przygody Klary, dziadka do orzechów i innych baśniowych bohaterów wplecione w różnorodne tańce: śnieżek, myszy, żołnierzyków budziły zachwyt dzieci i dorosłych. Wszystko było bajecznie kolorowe i zachwycające – scenografia, stroje i tancerze wirujący w takt pięknej muzyki. Piątoklasiści mogli podziwiać umiejętności taneczne starszych, a przede wszystkim młodych baletmistrzów. Chciałam, aby ten jeden z najbardziej znanych baletów na świecie wprowadził ich, poprzez fabułę i muzykę, w nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i to mi się udało- dodała wychowawczyni obu klas. Piękny balet na długo pozostanie w naszej pamięci.

Felix dnia grudzień 09 2019 20:21:58 0 Komentarzy · 133 Czytań · Drukuj
     
     
Teatr na wyciągnięcie ręki

Z okazji mikołajek uczniowie klasy VII a wraz z wychowawczynią p. Dorotą Gulańczyk i p. Mirosławą Cieślarek wybrali się 5 grudnia 2019 r. do Teatru Wilama Horzycy w Toruniu. W pięknych wnętrzach zabytkowego teatru obejrzeliśmy „Tango” Sławomira Mrożka, niezwykle ciekawy spektakl o konflikcie poglądów i systemów wartości. Wielkie wrażenie zrobiła na młodych widzach wspaniała gra aktorska i nowoczesna scenografia. Następnie spotkaliśmy się z odtwórcą roli Edka, Tomaszem Mycanem. Aktor odpowiedział na nasze pytania dotyczące np. pracy nad rolą, a następnie wzięliśmy udział w prowadzonych przez niego warsztatach. Wyjątkowo czuliśmy się, wykonując wspólnie różne aktorskie ćwiczenia na scenie teatru. W rozmowie z panią Katarzyną Peplinską wyraziliśmy wdzięczność za miłe zaproszenie, piękne chwile spędzone w tym niezwykłym miejscu oraz nadzieję, że dziś rozpoczęła się nasz wielka przygoda z teatrem. Wierzymy, że odtąd często i chętnie będziemy w nim gościć.

Felix dnia grudzień 09 2019 20:17:32 0 Komentarzy · 128 Czytań · Drukuj
     
     
Mikołajkowe Zawody Pływackie

Dnia 6 grudnia 2019 roku odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie dla społeczności uczniowskiej przeprowadzone przez nauczycielki wychowania fizycznego. Młodzież startowała na dystansie 50 m stylem klasycznym , grzbietowym , dowolnym . Każdy zawodnik zostanie nagrodzony złotym medalem i dyplomem za doskonałą zabawę promującą zdrowy styl życia.

Felix dnia grudzień 06 2019 21:07:04 0 Komentarzy · 132 Czytań · Drukuj
     
     
Mikołajki w klasie II E

6 grudnia jak co roku, najmłodsi oczekują na prezenty przyniesione przez Św. Mikołaja. W domach szukają w butach słodyczy i zabawek. W szkole na uczniów klasy II E od rana też czekała niespodzianka - czekoladowe kalendarze odmierzające czas do Gwiazdki. Smakołyki na pewno umilą czas do Świąt Bożego Narodzenia, czas oczekiwania na wymarzone prezenty pod choinką. Dziękujemy i życzymy wszystkim Wesołych, Śnieżnych Świąt!!!

Felix dnia grudzień 06 2019 20:52:00 0 Komentarzy · 133 Czytań · Drukuj
     
     
Podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej


Felix dnia grudzień 06 2019 20:29:06 0 Komentarzy · 128 Czytań · Drukuj
     
     
Podziękowanie od Ministra Edukacji Narodowej


Felix dnia grudzień 06 2019 20:26:48 0 Komentarzy · 130 Czytań · Drukuj
     
Strona 3 z 109 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Kalendarz
Luty 2020
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew