Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 502
Nieaktywowany Użytkownik: 7
Najnowszy Użytkownik: Oliwia88
 

     
GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

9 kwietnia 2018 uczniowie inowrocławskich szkół z klas gimnazjalnych uczestniczyli w gali laureatów kuratoryjnych konkursów przedmiotowych, która odbyła się w auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. W roku szkolnym 2017/2018 w konkursach wojewódzkich dla uczniów gimnazjów wzięło udział 22441 osób, a tytuł laureata otrzymało 163. Dyplomy dla laureatów oraz pamiątkowe statuetki z rąk kuratora odebrały następujące osoby:
Szkoła Podstawowa nr 5 – 3 laureatów
Jan Biernacki – Laureat Konkursu Przedmiotowego z Biologii oraz Fizyki (opiekunowie: p.Janina Greń i p.Ewa Bogdanowicz),
Marta Nowak - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun: p.Janina Greń),
Szkoła Podstawowa nr 14 – 1 laureat
Juliusz Barczak - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun: p.Katarzyna Łuczak)
Szkoła Podstawowa nr 8 – 3 laureatów
Łukasz Lewandowski i Wojciech Stolarski Laureaci Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun: p.Jolanta Helak)
Martyna Musialska - Laureat Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego(opiekun: p. Małgorzata Janowczyk.)
Laureatom, ich nauczycielom prowadzącym oraz rodzicom serdecznie gratulujemy!

jard dnia kwiecień 10 2018 10:22:30 · Drukuj
     
Kalendarz
Lipiec 2018
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew