Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  SPORT
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  E-LEARNING

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 502
Nieaktywowany Użytkownik: 9
Najnowszy Użytkownik: Oliwia88
 

     
Nagrody dla zasłużonych pedagogów z okazji Święta Edukacji Narodowej

W związku z ze Świętem Edukacji Narodowej dyrektor szkoły Ireneusz Zieliński złożył całej społeczności szkolnej życzenia zdrowia, sukcesów i pomyślności. Wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom dyrektor wręczył nagrody i listy gratulacyjne. Medale Edukacji Narodowej otrzymały nauczycielki: Mirosława Cieślarek i Maria Landowska. Medale Złote za Długoletnią Służbę otrzymały nauczycielki: Janina Greń, Aleksandra Łucka, Medal Srebrny za Długoletnią Służbę: Katarzyna Mazurowska. Nagrody Prezydenta Miasta Inowrocławia otrzymali - nauczycielki: Mirosława Cieślarek i Katarzyna Mazurowska oraz dyrektor Ireneusz Zieliński. Wyróżnienie w konkursie Kujawsko Pomorski Lider Edukacji uzyskał nauczyciel Dariusz Adamus.

jard dnia październik 15 2018 11:03:40 · Drukuj
     
     
Europejski Dzień Języków

26 września br. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Języków .To coroczne święto języków ustanowione w 2001 roku z inicjatywy Rady Europy. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej. Z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkole konkursy dotyczące języków nauczonych w naszej placówce: j. angielskiego, j. niemieckiego i j. rosyjskiego. Uczniowie chętnie wzięli udział w konkursach, wgłębiając się w tajniki kultury języka.

jard dnia październik 08 2018 11:51:11 · Drukuj
     
     
"Bliżej kultury rosyjskiej"

W tym roku szkolnym ruszyła 8 edycja projektu edukacyjnego pt. :"Bliżej kultury rosyjskiej", którego koordynatorem w naszej szkole jest nauczyciel języka rosyjskiego p. Katarzyna Mazurowska. 4 Października uczestnicy projektu z naszej placówki gościli uczniów II LO w Inowrocławiu wraz z opiekunem p. Aleksandrą Marcinkowską oraz uczniów SP nr 8 w Inowrocławiu wraz z opiekunem p. Małgorzatą Janowczyk. Tematem spotkania był Europejski Dzień Języków Obcych, obchodzony 26.09.2018 roku z inicjatywy Rady Europy. Celem spotkania było zachęcenie uczestników do nauki j. rosyjskiego, zapoznaniem się z Kulturą Rosji oraz integracja młodzieży.

jard dnia październik 08 2018 11:49:59 · Drukuj
     
     
WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ELGISZEWA

W ten piękny słoneczny poniedziałek- 1 października, uczniowie klasy IV a i IV b wraz z paniami: Ewą Stefańską, Natalią Nadrajkowską oraz wychowawczynią- Katarzyną Sytkow, odwiedziły Elgiszewo. Celem wycieczki była integracja dzieci z obu klas. W zielonej Osadzie Karbówko, czwartoklasiści obcowali z przyrodą, zwiedzali mini zoo, podziwiali sadybę z wieży widokowej, współzawodniczyli w kręgielni, grając w bilard, piłkarzyki, łapali promienie słoneczne na placu zabaw, szachownicy z figurami. Po takiej integracji na łonie natury, z pewnością nauka sama zacznie wchodzić młodym do głowy.

jard dnia październik 08 2018 11:48:41 · Drukuj
     
     
„PIĄTKA” MISTRZEM MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

W piątek 28 października na Orliku inowrocławskiej „piątki” odbył się finał Mistrzostw Miasta Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej Chłopców rocznika 2003-2005. Do rozgrywek zgłosiły swój udział Szkoły Podstawowe nr 1, 4, 5, 10, 14, 16 , Integracyjna, które na pierwszym etapie, swoje mecze rozgrywały w dwóch grupach. W finale znalazły się zespoły z „jedynki”, „piątki”, „czternastki” i „integracyjnej”. Po zaciętych spotkaniach drużyn systemem „każdy z każdym”, kolejność rozgrywek przedstawiała się następująco: I miejsce wywalczyli chłopcy ze SP nr 5, na II uplasował się zespół ze SP nr 14, a na III ze SP nr 1, IV lokatę zajęli piłkarze ze SP Integracyjnej. Mistrzowski team tworzyli: Gralewski Jakub, Karaszewski Oliwier, Kulak Dominik, Mbamu Maksymilian, Męclewski Aleksander, Rakowski Mateusz, Szczepaniak Filip, Bernaciak Kamil, Kryszak Maciej, Wachowiak Kacper. Opiekunem zespołu jest p. Katarzyna Sytkow. Nasza reprezentacja wywalczyła nie tylko tytuł mistrzowski, ale także awans do Półfinału Mistrzostw Powiatu, który odbędzie się 1 października w Złotnikach Kujawskich. Piłkarzom życzymy samych celnych bramek i zwycięskich spotkań na dalszym etapie rozgrywek. Powodzenia!

jard dnia październik 01 2018 08:34:08 · Drukuj
     
     
Festyn rodzinny na pożegnanie lata

Dnia 26.09.2018r. w pomieszczeniach szkoły odbył się kolejny festyn rodzinny z myślą głównie o najmłodszych mieszkańcach Rąbina. Dzieci pod opieką rodziców i animatorów mogły skorzystać bezpłatnie z zabawy na tzw. dmuchańcach: gigantycznych piłkarzykach, statku pirackim, wipe out, zjeżdżalni pirackiej, szkolnym torze przeszkód oraz konkursów i wielu innych atrakcji. Swoje oferty prezentowały instytucje i placówki współpracujące ze szkołą a funkcjonariusze Policji znakowali rowery.

jard dnia wrzesień 28 2018 13:22:26 · Drukuj
     
     
Gość z Białorusi w naszej szkole

W związku z wizytą w WSP im. ks. Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu gościł także w SP nr 5 gość z Nowogródka ks. dr Jerzy Zegaryn, który ciekawie opowiadał uczniom o historii i teraźniejszości dawnych terenów Rzeczpospolitej i ziemi rodzinnej wielu wybitnych przedstawicieli Nowogródczyzny. Ks. Zegaryn zaprosił przedstawicieli szkoły do odwiedzenia Białorusi.

jard dnia wrzesień 28 2018 13:18:34 · Drukuj
     
     
Szkolny apel bezpieczeństwa

W pierwszych dniach września w SPnr5 odbyły się apele bezpieczeństwa dla wszystkich uczniów szkoły. Uczniowie zostali zapoznani praz dyrektora szkoły z zasadami bezpiecznego przebywania w szkole i na boisku oraz Instrukcją ewakuacji i Regulaminem zachowania.

jard dnia wrzesień 28 2018 13:14:41 · Drukuj
     
     
Inwestycje w SPnr5

W związku ze zwiększeniem ilości uczniów klas I i II w naszej placówce dostosowano kolejne pomieszczenia dla najmłodszych uczniów. Wyremontowano 3 sale dydaktyczne, wyposażone w dostosowane meble oraz toalety a całość zabezpieczono dodatkowymi drzwiami. Część kosztów inwestycji pochodziła z dotacji Urzędu Miasta a część z wynajmów prowadzonych przez szkołę.

jard dnia wrzesień 28 2018 13:11:11 · Drukuj
     
     
OTRZĘSINY 2018

W piątek 21 września, w sali gimnastycznej naszej szkoły, odbyły się otrzęsiny, organizowane przez Samorząd Uczniowski. Jest to impreza, która tradycyjnie zapisała się w kalendarzu „piątki”. Miała na celu przyjąć nowych uczniów- tzw. kociaków w mury naszej szkoły. Zanim to się jednak stało, czwarto i piątoklasiści wzięli udział w wielu konkursach i zabawach tjk. malowanie twarzy, klasowe okrzyki, picie mleka na wyścigi, pokonywanie toru przeszkód, quiz wiedzy, śpiew „wlazł kotek na płotek”. Po wspólnej, wesołej zabawie kociaki złożyły ślubowanie, otrzymały słodkości i zatańczyły przy smerfowych dźwiękach. Witamy Was na dobre w naszej szkole!

jard dnia wrzesień 24 2018 11:13:24 · Drukuj
     
     
Sprzątanie świata

Jak co roku 21 września uczniowie naszej szkoły czynnie wzięli udział w Ogólnopolskiej Jubileuszowej Akcji Sprzątanie świata - Polska 2018. Hasto tegorocznej edycji to: "Akcja segregacja! 2x więcej, 2x czyściej". W tym roku Fundacja Nasza Ziemia zwraca szczególną uwagę na segregację odpadów i jej zasady - zwłaszcza to, aby odpady trafiały do właściwych pojemników i zostały wstępnie posegregowanym surowcem wtórnym, a nie kolejnym zanieczyszczeniem. Segregacja odpadów jest jedną z podstaw Gospodarki Obiegu Zamkniętego, którą wdrażają Polska i wszystkie państwa Unii Europejskiej.
Z terenu wokół szkoły zebrano piętnaście dużych worków śmieci. W tym dniu również przeprowadzono pogadanki na temat poszanowania środowiska. Akcją koordynowała p. Janina Greń

jard dnia wrzesień 24 2018 11:08:59 · Drukuj
     
Strona 1 z 89 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Czerwiec 2018
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew