Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-szóstoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 553
Najnowszy Użytkownik: Patrycja
 

     
INFORMACJA

Zajęcia opiekuńcze dla uczniów
w dniu 31.10.2016r. (poniedziałek)
w godzinach od 8.00 do 12.00

jard dnia październik 25 2016 14:35:55 · Drukuj
     
     
Wycieczka integracyjna klasy I B

W dniach 10-12.10.2016r. klasa I b wraz z wychowawcą panią Karoliną Gertz i nauczycielami panią Dorotą Gulańczyk oraz panem Dariuszem Adamusem wybrała się na wycieczkę integracyjną do Piły Młyn. Pobyt nasz rozpoczął się od największej atrakcji, jaką był park linowy. Kolejne zajęcia i atrakcje takie jak: strzelanie z łuku, wykrywacze matali, gra w piłkę nożną, gra w tenisa stołowego, twister, jenga, organizowane przez opiekunów „Lukasa” i „Grubego” utwierdziły nas w przekonaniu, że była to niezapomniana wycieczka pełna wrażeń.

jard dnia październik 25 2016 11:31:36 · Drukuj
     
     
LEKCJA HISTORII O BITWIE POD MĄTWAMI

30.09.2017 roku w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu odbyła się lekcja historii przygotowana przez społeczność Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu we współpracy z inowrocławskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Historycznego. Lekcja adresowana była dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, a swoją obecnością uświetnili ją zaproszeni goście: Ryszard Brejza Prezydent Miasta Inowrocławia, Pani Magdalena Kaiser, Naczelnik Wydziału Oświaty i Sportu Urzędu Miasta w Inowrocławiu, Pani doktor Beata Wasilewska i Pan Wojciech Gliwiński, Starsi Wizytatorzy Kujawsko-Pomorskiego Kuratorium Oświaty, Ksiądz kanonik Paweł Kowalski, Dziekan Dekanatu Inowrocławskiego, Proboszcz Parafii pod wezwaniem Chrystusa Miłosiernego w Inowrocławiu, Pani Monika Śliwińska, Dyrektor Kujawskiego Centrum Kultury, Pan Edmund Mikołajczak, regionalista, historyk i pedagog - Honorowy Obywatel Miasta Inowrocławia. Pan redaktor Janusz Brodziński, Dyrektorzy i nauczyciele inowrocławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Szkolna grupa teatralna ...

jard dnia październik 10 2016 17:23:10 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 32 Czytań · Drukuj
     
     
VIII Rajd im. kpt. Pawła Cymsa

W sobotę 24.09.16r. braliśmy udział w VIII Rajdzie im. kpt. Pawła Cymsa, zorganizowanym przez PTTK w Inowrocławiu. Trasa wiodła z Mątew przez Tupadły do Kruszy Zamkowej. Mieliśmy okazję nie tylko zwiedzić obiekt archeologiczny, ale także wysłuchać prelekcję dr. Józefa Bednarczyka o wykopaliskach archeologicznych, prowadzonych badaniach i historii najstarszej polskiej wsi – Kruszy Zamkowej. Była to niezmiernie interesująca, poglądowa lekcja historii, przekazana w bardzo ciekawej formie.

jard dnia październik 10 2016 17:16:32 · Drukuj
     
     
Bookcrossing- uwolnij książkę

Idea bookcrossingu opiera się na założeniu, że literaturę należy rozpowszechniać. Książki powinny podróżować, krążyć z rąk do rąk, by mogły żyć i spełniać swoje zadanie. Bookcrossing łączy miliony entuzjastów czytania na całym świecie. Obecnie 11 063 654 książek podróżuje po 132 krajach.
Mamy nadzieję, że idea ta znajdzie sympatyków w naszej szkole. Z tej okazji postawiliśmy regał obok biblioteki, na którym znajdują się książki do uwolnienia. Może znajdziecie tam coś co was zainteresuje. Zachęcamy również do przynoszenia książek, które leżą w domu i nie będą czytane.

jard dnia październik 10 2016 17:14:47 · Drukuj
     
     
II MIEJSCE W ZAWODACH LEKKOATLETYCZNYCH O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA INOWROCŁAWIA

Na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków odbyły się Zawody Lekkoatletyczne o Puchar Prezydenta Miasta Inowrocławia. Reprezentacja „Dwójki” w kategorii chłopców wywalczyła II miejsce, wyprzedziło nas Gimnazjum nr 1, na III pozycji znalazło się Gimnazjum nr 4, na IV- Gimnazjum nr 3, a na V- Gimnazjum Katolickie. Nasz team tworzyli: Andrzejewski Wiktor, Gałaj Kacper, Szpadziński Jakub 3a, Dziamski Filip, Jędrzejczak Paweł, Mrozowski Dominik, Paluch Dylan 3c, Łęczycki Kacper, Winiarski Oskar 3e, Długosz Mateusz, Mrotek Kordian, Olechowicz Łukasz, Pawłowski Jakub 2e, Wyszyński Wojciech 2f. W nagrodę gimnazjaliści otrzymali puchar oraz piłki do gier zespołowych. Opiekunem młodzieży jest p. Katarzyna Sytkow. Serdecznie gratulujemy!

jard dnia październik 01 2016 16:22:39 · Drukuj
     
     
Botaniczna ścieżka dydaktyczna w Myślęcinku

24 września 27 uczniów naszego gimnazjum realizowało wybrane zagadnienia z botaniki na terenie Centrum Edukacji Ekologicznej pod kierunkiem p.Janiny Greń oraz p.Karoliny Gertz. Wykorzystując leśną ścieżkę dydaktyczną, młodzież zapoznała się z różnymi zagadnieniami leśnymi np.: piętrową budową lasu, charakterystycznymi roślinami oraz zwierzętami. Spacer po ścieżce umożliwił poznanie wielu gatunków drzew i krzewów. W pracowni mikroskopowej obserwowano obiekty (np. owady, nasiona) pod binokularem oraz preparatów przygotowanych na szkiełkach mikroskopowych (np. przekrój łodygi) pod mikroskopem optycznym.

jard dnia październik 01 2016 16:20:39 · Drukuj
     
     
Lekcja tolerancji i integracji

W sobotę 17.09.2016 nasi wolontariusze wraz z opiekunami(p. Łucka, p. Mazurowska, p. Prątnicki, p. Rosa, p. Szwagrzyk) uczestniczyli w XV Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych organizowanej w hali widowiskowo-sportowej przez Stowarzyszenie Wzajemnej Pomocy „Flandria”.
Zgodnie z ideą wolontariatu uczniowie opiekowali się osobami niesamodzielnymi i niepełnosprawnymi podczas trwania imprezy.
W ten sposób nasza młodzież uczy się wrażliwości na cierpienie, potrzeby innych, empatii oraz tolerancji.

jard dnia wrzesień 27 2016 21:20:40 · Drukuj
     
     
Zbiórka żywności

23 i 24 września nasi wolontariusze wraz opiekunami(p. Łucka, p. Mazurowska, p. Rosa) brali udział w zbiórce żywności organizowanej przez Bank Żywności. Zebrana żywność trafiła do organizacji, które pomagają dzieciom. Hasłem przewodnim akcji było „Dzieląc Się zakupami, pomagasz niedożywionym dzieciom”.

jard dnia wrzesień 27 2016 21:19:31 · Drukuj
     
     
Relacja z niezwykłej podróży

Warto marzyć! O tym, jak prawdziwe są to słowa, przekonali się uczniowie naszego gimnazjum, którzy dziś, 26 września 2016 wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem grupy Brzeskie Camino de Santiago, Kamilem Czarneckim. W imieniu swoim i swoich kolegów: Filipa Piotrowskiego i Patryka Wypyszewskiego przedstawił on gimnazjalistom historię rowerowej wyprawy trzech młodych zapaleńców przez Europę szlakiem św. Jakuba do Santiago de Compostela w Hiszpanii (tu znajduje się grób patrona szlaku). Swoją niezwykłą podróż chłopcy odbyli ...

jard dnia wrzesień 27 2016 13:31:49 Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 59 Czytań · Drukuj
     
     
CERTYFIKAT PLACÓWKI WSPIERAJĄCEJ PRAWA DZIECKA NA ŚWIECIE

W II semestrze roku szkolnego 2015/2016 uczniowie naszej szkoły w ramach przynależności do Klubu Szkół UNICEF wzięli udział w projekcie edukacyjnym „Prawa dziecka a problemy współczesnego świata”, który miał na celu:
- edukację dzieci i młodzieży na temat problemów współczesnego świata;
- przekazanie uczniom wiedzy czym są Cele Zrównoważonego Rozwoju;
- kształtowanie wśród młodego pokolenia świadomości globalnych problemów dotyczących ubóstwa, zdrowia i zmian klimatycznych oraz pokazanie jak łączą się one z prawami dziecka;
- kształtowanie postawy zaangażowania społecznego.

jard dnia wrzesień 24 2016 11:12:56 Czytaj więcej · 31 Czytań · Drukuj
     
Strona 1 z 68 1 2 3 4 > >>
Kalendarz
Październik 2016
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew