Nawigacja
Szkoła:
  Historia
  Patron
  Sztandar
  Izba tradycji
  Szkoła z Klasą
  Szkoła Humanitarna
  Szkoła bez przemocy
  Rodzina rodzinie
  Klub Europejski
  Klub Wolontariusza
  Profilaktyka Szkolna
  Dyrekcja
  Nauczyciele
  Rada Rodziców
  Administracja
  BIP
  Dokumenty
  Info-pierwszoklasisty
  Rekrutacja
  Pobierz

Uczniowie:
  Samorząd
  Plany lekcji
  Ważne daty
  Wykaz podręczników
  Wykaz programów
  Projekty Unijne
  Mechatronika
  Kalendarz imprez
  Kalendarz konkursów
  Najlepsze klasy
  Konkursy
  Zajęcia pozalekcyjne
  Rzecznik praw ucznia
  Wycieczki szkolne
  Nasze sukcesy

Gabinety:
  Sekretariat
  Pedagog
  Psycholog
  Biblioteka
  Świetlica
  Centrum medialne
  Sala językowa
  Pracownia multimedialna
  Sala języka francuskiego
  Pracownie informatyczne
  Sale gimnastyczne
  ORLIK
  Aula
  Strzelnica
  Siłownia
  Sala kinowa

Życie szkoły:
  Sport
  Podziękowania
  Kalendarium
  Galeria
  Gry online
  Forum

 

Linki

ZADANIA I TESTY Z MATMY

UNICEF

Bezpieczne Wakacje

MEN

KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY

INTERKLASA

SCHOLARIS

SERWIS EDUKACYJNY "KOMPUTER W SZKOLE"

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE  I

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE II

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE III

OKE Gdańsk

WSZYSTKO NA TEMAT OŚWIATY

CENTRUM EDUKACJI OBYWATELSKIEJ

DOBRE PROGRAMY

OPERON - Wydawnictwo Pedagogiczne

Profesjonalne statystyki www

 

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 561
Najnowszy Użytkownik: Saraaa
 

     
Konkursy
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 16/17
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 16/17LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 16/17

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII
1. MARIKA NAWROCKA

III C

 JOANNA AUGUSTYN
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII
1. URSZULA KLAUDIA ORDON

III E

 JANINA GREŃ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII
1. URSZULA KLAUDIA ORDON

III E

 AGNIESZKA UNDRUL
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI - LIGA ZADANIOWA
1. JAN WALDEMAR BIERNACKI
2. PATRYCJA KONIECZNA
3. ZOFIA KOWAL
4. NATALIA RATAJCZAK

II A
II A
II A
II A

 DARIUSZ ADAMUS

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO
1. JAN WALDEMAR BIERNACKI
2. JULIA SIWKA

II A
III C

 MIROSŁAWA CIEŚLAREK
 JOANNA BOCHAT
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII
1. MAREK JACEK GÓRNIAK

III E

 JOANNA AUGUSTYN
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI
1. PAULINA CHLEBOWSKA
2. MARTYNA KROKOWSKA
3. IGOR MIANOWANY
4. MAREK MICHALSKI
5. MARCIN JÓZEF NOWAK
6. MARTYNA SOBIECHOWSKA

III E
III E
III E
III E
III E
III E

 DARIUSZ ADAMUS
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII
1. AGATA BARBARA GÓRNA
2. MARTYNA KROKOWSKA
3. KACPER MACIEJCZAK

III E
III E
III E

 JANINA GREŃ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII
1. SZYMON BISKUP
2. KRZYSZTOF CZECH
3. MARCIN JÓZEF NOWAK

III E
III E
III E

 ALEKSANDRA PIETRZAK
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI - LIGA ZADANIOWA
1. ALEKSANDRA MACIEJAK

II A

 DARIUSZ ADAMUS
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 15/16
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 15/16LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 15/16

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO
1. JULIA WERONIKA KOŃCZAL

III D

ALEKSANDRA ŁUCKA
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII
1. DOBROMIR CEZARY SZYMAŃSKI

III B

ALEKSANDRA BRONIEWICZ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI
1. LESZEK HENRYK KOPCZYŃSKI

III D

DARIUSZ ADAMUS
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z FIZYKI
1. PAWEŁ KRZYSZTOF RZEŹNIK

III D

EWA BOGDANOWICZ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII
1. WERONIKA NAWROCKA

III D

JANINA GREŃ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII
1. URSZULA KLAUDIA ORDON
2. MARIA CIECHANOWSKA
3. LESZEK HENRYK KOPCZYŃSKI
4. WERONIKA NAWROCKA

II E
III D
III D
III D

AGNIESZKA UNDRUL
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI
- "LIGA ZADANIOWA"
1. MARTYNA SOBIECHOWSKA

II E

DARIUSZ ADAMUS

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO
1. JAN WALDEMAR BIERNACKI

I A

MIROSŁAWA CIEŚLAREK
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII
1. WIKTORIA ANNA SZCZEPANIAK

III D

JOANNA AUGUSTYN
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI
1. JULIA WERONIKA KOŃCZAL

III D

DARIUSZ ADAMUS
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII
1. KACPER MACIEJCZAK
2. URSZULA KLAUDIA ORDON
3. JULIA MAGDALENA ZDYB

II E
II E
III B

JANINA GREŃ
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII
1. SANDRA SHAWKAT
2. PATRYCJA GŁOWACKA

III B
III D

AGNIESZKA UNDRUL
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII
1. SZYMON BISKUP
2. KRZYSZTOF CZECH
3. KACPER ŁĘCZYCKI

II E
II E
II E

ALEKSANDRA PIETRZAK

 

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 14/15
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 14/15LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 14/15

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. KONSTANTY DROGOWSKI

III D

MIROSŁAWA CIEŚLAREK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. ADRIAN ŁUKASZ BANASIAK
2. SEBASTIAN MRÓWCZYŃSKI
3. JAKUB MAREK MEYER
4. ZUZANNA GĄSIOROWSKA

III D
III D
III D
III E

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. PIOTR GUZIK
2. NORBERT JAKUB PIĄTKOWSKI
3. ZUZANNA GĄSIOROWSKA
4. JULIA MAGDALENA ZDYB
5. ZUZANNA SOŁTYS
6. URSZULA KLAUDIA ORDON

III D
III D
III E
II B
I E
I E

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI


1. PIOTR GUZIK


III D

DARIUSZ ADAMUS

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII


1. PIOTR GUZIK


III D

AGNIESZKA UNDRUL

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. NORBERT JAKUB PIĄTKOWSKI

III D

AGNIESZKA UNDRUL

 

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 13/14
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 13/14LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 13/14

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. KATARZYNA GÓRSKA

III A

JOANNA BOCHAT

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. ADRIAN ŁUKASZ BANASIAK
2. SEBASTIAN MRÓWCZYŃSKI
3. ZUZANNA GĄSIOROWSKA

II D
II D
II E

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII

1. PIOTR SOSNOWSKI

III C

JOANNA AUGUSTYN

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. PIOTR GUZIK
2. NORBERT JAKUB PIĄTKOWSKI

II D
II D

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z FIZYKII

1. JAKUB JAROSŁAW FILIPIAK

III B

ADRIANA BEŁŻEK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

1. DANIEL ZHALUDOK

III E

KATARZYNA MAZUROWSKA

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. AGATA MARIA ŻELEK

III A

AGNIESZKA MATYJASIK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI

1. JAKUB JAROSŁAW FILIPIAK
2. JULIA MATYKIEWICZ
3. PATRYK ŁUCZAK
4. KACPER ŚWIĄTKOWSKI

III B
III B
III B
III B

DARIUSZ ADAMUS

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. MARIA ELŻBIETA KICZEK
2. MICHALINA SADOWSKA

III A
III A

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. JAKUB JASICZEK
2. KRZYSZTOF JĘDRASZAK
3. NORBERT PIĄTKOWSKI

II D

DARIUSZ ADAMUS

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. JULIA MATYKIEWICZ

III B

MIROSŁAWA CIEŚLAREK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z HISTORII

1. BARTŁOMIEJ MATEUSZ KOKOSZYŃSKI

III A

ALEKSANDRA BRONIEWICZ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. PIOTR DEMBY
2. ZUZANNA GĄSIOROWSKA

III A
II E

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. JAKUB JAN JASICZEK

II D

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. ADRIAN BANASIAK
2. PIOTR GUZIK
3. JAKUB MEYER
4. SEBASTIAN MRÓWCZYŃSKI

II D

DARIUSZ ADAMUS


LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 12/13
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 12/13LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 12/13

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1.DOMINIKA SIKORA

III B

JOANNA BOCHAT

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. WIKTORIA KROKOWSKA
2. DAGMARA WITKOWSKA

3. MAŁGORZATA SMOCZYŃSKA
4. WIKTORIA STRONIAWSKA
5. KAROLINA GÓRNA
6. AGATA JAKUBOWSKA
7. MIRIAM KOMAROWSKA
8. ANNA GRZYBOWSKA
9. TOMASZ KONIECZNY

III A
III A
III A
III A
III B
III B
III B
III C
I D

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. MIRIAM KOMAROWSKA
2. KAROL BAUER

III B
III E

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. MAŁGORZATA SMOCZYŃSKA
2. ANNA PINIEWSKA

III A
III B

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI

1. KAROL BAUER
2. DAMIAN GEMZIAK

III E
III E

DARIUSZ ADAMUS

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1.DOMINIKA SIKORA

III B

AGNIESZKA MATYJASIK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO

1. DANIEL ZHALUDOK

II E

KATARZYNA MAZUROWSKA

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. PATRYK ŁUCZAK

II B

DARIUSZ ADAMUS

FINALIŒŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. JULIA MATYKIEWICZ
2. ALEKSANDRA SKONIECZNA

II B
III E

MIROSŁAWA CIEŚŒLAREK
ALEKSANDRA ŁUCKA

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. DAGMARA WITKOWSKA

III A

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

1. ANNA GRZYBOWSKA

III C

MARTA ROSA

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. JAKUB FILIPIAK

II B

DARIUSZ ADAMUS

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 11/12
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 11/12LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 11/12

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1.SARA SHAWKAT
2. ANNA PINIEWSKA

3. MIRIAM KOMAROWSKA

III A
II B
II B

DOROTA GULAŃCZYK
JOANNA BOCHAT
JOANNA BOCHAT

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. SARA SHAWKAT
2. PAULA WALCZAK

3. IGA GACA
4. DOMINIKA MANTAJ
5. AGATA GÓRSKA

III A
III A
III B
III B
III C

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. SARA SHAWKAT
2. KATARZYNA PISKOR

3. PAULA WALCZAK

4. KAROL BAUER

III A
III A
III A
II E

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. SARA SHAWKAT
2. PAULA WALCZAK

III A
III A

ALEKSANDRA PIETRZAK

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. WIKTORIA KROKOWSKA
2. MAŁGORZATA SMOCZYŃSKA
3. DAGMARA WITKOWSKA

II A
II A
II A

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. HANNA GABRYSZAK
2. WIKTORIA KROKOWSKA
3. MAŁGORZATA SMOCZYŃSKA

II A
II A
II A

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI

1. AGATA GÓRSKA

III C

DARIUSZ ADAMUS

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. MIRIAM KOMAROWSKA
2. KAROL BAUER
3. DAMIAN GEMZIAK

II B
II E
II E

MONIKA PISKOR
DARIUSZ ADAMUS
DARIUSZ ADAMUS

LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 10/11
LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 10/11LAUREACI I FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 10/11

LAUREACI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. MARTA LEWANDOWSKA
2. ADRIANNA KOPIŃSKA

II C
III A

MIROSŁAWA CIEŚLAREK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. SARA SHAWKAT
2. DOMINIKA MANTAJ

II A
II A

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. ELŻBIETA GALCZEWSKA

III A

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. ALEKSANDER MATYJASIK

III A

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

1. PAULINA SMOKOWSKA

III D

BARBARA KOPACZEWSKA

KONKURS MATEMATYCZNY
"LIGA ZADANIOWA"

1. AGATA GÓRSKA

II C

DARIUSZ ADAMUS

FINALIŚCI

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. DOMINIKA MANTAJ

II A

DOROTA GULAŃCZYK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. DOROTA ŁĄCZNA

III A

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. SARA SHAWKAT
2. PAULA WALCZAK

II A
II A

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI

1. DOROTA ŁĄCZNA

III A

DARIUSZ ADAMUS

Wszystkim Laureatom i Finalistom, ich rodzicom oraz nauczycielom składamy wielkie podziękowania.(info.08.03.2011r.)

POLIGLOTA "2011"
POLIGLOTA "2011"POLIGLOTA "2011" W Szkolnym Konkursie Języków Obcych „Poliglota 2011” wzięło udział 58 uczniów. Wszyscy uczniowie pisali test z języka angielskiego oraz drugiego języka obcego: j.niemieckiego , j. francuskiego i j. rosyjskiego. Najwyższe wyniki i czołowe miejsca w ogólnej klasyfikacji zdobyli: I miejsce – Paulina Smokowska III d II miejsce – Aleksander Matyjasik III a III miejsce – Dominika Sikora I b Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Wiktoria Krokowska Ia Sara Shawkat II a Mateusz Sztrekier III d Laureatom i wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.
KONKURS PLASTYCZNY
KONKURS PLASTYCZNYKONKURS PLASTYCZNY14 czerwca 2011r. odbył się Miejski Konkurs Plastyczny Obrona Cywilna Wokół Nas - "Szybko Reagujesz - Życie Ratujesz". Laureatami zostali: J. Jachimowicz kl. I e, S. Shawkat kl. II a, K. Górna kl. I b.
KONKURS MULTIMEDIALNY "DZIECKO I JEGO PRAWA"
KONKURS MULTIMEDIALNY "DZIECKO I JEGO PRAWA"KONKURS MULTIMEDIALNY "DZIECKO I JEGO PRAWA"Uczniowie naszej szkoły jak co roku brali udział w IX Wojewódzkim Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym pod hasłem: „DZIECKO I JEGO PRAWA”. Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Skład zespołu: Agata Gościak IIIa, Paulina Panfil IIIa, Marta Przybylska IIIa, Sandra Sibora IIIb, Sandra Chrzanowska IIIb, Patryk Andrzejewski IIId, Sara Shawkat IIa, Julia Wajrak Ic. Opiekunami uczniów byli nauczyciele informatyki w składzie: Ewa Antczak i Jarosław Doberstajn (20.05.2011r.)
ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCHETAP WOJEWÓDZKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCHDO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH ZAKWALIFIKOWALI SIĘ NASTĘPUJĄCY UCZNIOWIE:

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Klasa

Opiekun

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA POLSKIEGO

1. MARTA LEWANDOWSKA
2. ADRIANA KOPIŃSKA
3. DOMINIKA MANTAJ

II C
III A
II A

MIROSŁAWA CIEŚLAREK
MIROSŁAWA CIEŚLAREK
DOROTA GULAŃCZYK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z BIOLOGII

1. SARA SHAWKAT
2. DOMINIKA MANTAJ

II A
II A

JANINA GREŃ

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z CHEMII

1. DOROTA   ŁĄCZNA
2. ELŻBIETA GALCZEWSKA

III A
III A

AGNIESZKA UNDRUL

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z GEOGRAFII

1. SARA SHAWKAT
2. PAULA WALCZAK
3. ALEKSANDER MATYJASIK

II A
II A
III A

ALEKSANDRA PIETRZAK

KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI

1. DOROTA   ŁĄCZNA
2. AGATA GÓRSKA

III A
II C

DARIUSZ ADAMUS

KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO

1. PAULINA SMOKOWSKA

III D

BARBARA KOPACZEWSKA


Wyżej wymienieni uczniowie walczyć będą o tytuły laureatów. Życzymy im powodzenia. Uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom składamy gratulacje ! (info. styczeń 2011r.)
WOJEWÓDZKI KONKURS „THE LEAD STORY”
WOJEWÓDZKI KONKURS „THE LEAD STORY”WOJEWÓDZKI KONKURS „THE LEAD STORY”Dnia 21 maja 2010r. Młodzieżowy Dom Kultury im. Janusza Korczaka w Inowrocławiu przy współpracy z Biurem Informacji Publicznej i Promocji Powiatu Inowrocławskiego zorganizował Finał II Wojewódzkiego Konkursu „The Lead Story" na prezentację multimedialną o własnym regionie w języku angielskim pod honorowym patronatem Starosty Inowrocławskiego. Wszystkie prezentacje uczniów naszego gimnazjum zakwalifikowały się do finału. Najlepszym nagrody wręczał Starosta Inowrocławski Tadeusz Majewski. W kategorii indywidualnej II miejsce zajął Mateusz Garbaliński - klasa III c Wyróżnienia zdobyli: Jan Gaj, Wojciech Michalak, kl. III e – praca zespołowa Karolina Kufel, Natalia Burdelak, kl. III e – praca zespołowa Agnieszka Wojciechowska, III e – praca indywidualna.
Opiekunem uczniów jest p. Marta Rosa.
AMERICAN-ENGLISH SONGS FESTIVAL
AMERICAN-ENGLISH SONGS FESTIVALAMERICAN-ENGLISH SONGS FESTIVALDnia 18 maja 2010r. w Gimnazjum nr 1 w Inowrocławiu odbyła się IV edycja Konkursu Piosenki Anglo-Amerykańskiej „American-English Songs Festival". W kategorii Gimnazjum II miejsce zajęła uczennica Gimnazjum nr 2 – Karolina Kufel z kl. III e (nauczyciel p. Marta Rosa)
Młodzi mistrzowie łamańców językowych
Młodzi mistrzowie łamańców językowychMłodzi mistrzowie łamańców językowychW I sem. 2009/2010r. odbył się konkurs "Młodzi mistrzowie łamańców językowych", z którego wyłoniono 3 zwycięzców: Paulinę Waszak i Martę Pawłowską z kl. IIIa oraz Joannę Sternal z kl. IIIe. Opiekunami są: B. Kopaczewska, K. Prątnicki i A. Kościelak.
Konkurs "Młody Tales"
Konkurs "Młody Tales"Konkurs "Młody Tales"W I sem. 2009/2010r. po raz czwarty odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny "Młody Tales".
Kartka świateczna w stylu anglojęzycznym
Kartka świateczna w stylu anglojęzycznymKartka świateczna w stylu anglojęzycznymW I sem. 2009/2010r. odbył się konkurs na kartkę bożonarodzeniową w stylu anglojęzycznym, w którym nagrody zdobyli: Sara Shawkat z kl. Ia, Damian Barczak i Elżbieta Galczewska z kl. IIa. Opiekunami są: M. Rosa i A. Matyjasik.
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCH
X OGÓLNOPOLSKI KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCHX OGÓLNOPOLSKI KONKURS KARTEK ŚWIĄTECZNYCHW X Ogólnopolskim Konkursie Kartek Świątecznych organizowanym przez SNTI, wyróżniona została praca uczennicy kl. II c Sylwii Kulawczuk. Opiekunami uczennicy są: Ewa Antczak i Jarosław Doberstajn. (Pracę komputerową prezentujemy obok.)
Rejonowy etap Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego
Rejonowy etap Kuratoryjnego Konkursu BiologicznegoRejonowy etap Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego 24 stycznia 2009r. nasza szkoła gościła aż 52 uczniów z całego rejonu. Tego dnia odbył się drugi etap III WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII dla uczniów gimnazjum pod hasłem „Czy wiesz co jesz” organizowany pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy. Do finału z naszego miasta dostało się aż 11 uczniów, w tym 4 z naszego gimnazjum: Dobrosława Myga, Celestyna Mazurowska, Daria Kukuła oraz Patrycja Florczak przygotowywanych przez panią Ewę Korpusińską-Prusak i panią Janinę Greń. Wkrótce młodzież będzie walczyć o tytuł laureata, a tymczasem życzymy im powodzenia i dalszych sukcesów w nauce.
Szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego
Szkolny etap Kuratoryjnego Konkursu BiologicznegoSzkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego10.12. 2008 roku odbył się Wewnątrzszkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego. Spośród wszystkich uczestników wyłoniono do etapu rejonowego następujących uczniów : Przemysław Tomaszewski, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Daria Kukuła, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Dobrosława Myga, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Celestyna Mazurowska, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Piotr Malej, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Artur Derkowski, klasa III c, opiekun pani Ewa Korpusińska - Prusak Patrycja Florczak, opiekun pani Janina Greń Magdalena Komorowska, opiekun pani Janina Greń Agnieszka Mechelewska, opiekun pani Janina Greń Anna Michalak , opiekun pani Janina Greń. Uczennicom i nauczycielkom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.
VII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego
VII Powiatowy Konkurs Języka RosyjskiegoVII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego5 kwietnia 2008r. o godz. 11.00 rozpoczął się w Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu VII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego.

Spośród zgłoszonych uczniów Gimnazjum nr 2, 3 i 4 oraz Gimnazjum w Janikowie wyłoniono 9 najlepiej władających językiem rosyjskim. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko znajomością języka, ale również wiedzą realioznawczą. Autorką testu była mgr Janina Kolano - wieloletni nauczyciel języka rosyjskiego w bydgoskich szkołach średnich, doradca metodyczny nauczycieli.
LISTA LAUREATÓW:

- I miejsce: Daria Kukuła, Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu, opiekun: p.Katarzyna Mazurowska
- II miejsce: Celestyna Mazurowska, Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu,opiekun: p. K. Mazurowska
- III miejsce: Anna Lipińska, Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu, opiekun: p.Katarzyna Mazurowska
- IV miejsce: Klaudia Cieszyńska, Gimnazjum nr 2 w Inowrocławiu,opiekun: p. K. Mazurowska oraz Katarzyna Janiak, Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, opiekun Małgorzata Janowczyk
- V miejsce: Szymon Krzyżański, Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, opiekun Małgorzata Janowczyk
- VI miejsce: Krystian Urbański, Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu, opiekun Małgorzata Janowczyk>/i>
- VII miejsce: Monika Boniecka, Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, opiekun Małgorzata Janowczyk oraz Marta Boniecka, Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu, opiekun Małgorzata Janowczyk

IX Ogólnopolski Konkurs kartek Świątecznych
IX Ogólnopolski Konkurs kartek ŚwiątecznychIX Ogólnopolski Konkurs kartek ŚwiątecznychW konkursie na najładniejszą kartkę świąteczną (grafika komputerowa) organizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Technologii Informacyjnej, w kategorii szkół gimnazjalnych, wyróżnione zostały prace uczennic: Elwiry Wójcik z kl. III E i Sylwii Kulawczuk z kl. I C. Opiekunami uczennic są: Ewa Antczak i Jarosław Doberstajn.

(zobacz stronę - www.snti.pl)

Wewnątrzszkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego
15.12.2008 roku odbył się wewnątrzszkolny etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego. Spośród 19 uczestników do etapu rejonowego zakwalifikowały się: Daria Kukuła z klasy III c oraz Kamila Pozimka i Magdalena Kłosowska z klasy III a. Opiekunem dziewcząt jest pani Aleksandra Łucka. Uczennicom i nauczycielowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.
Międzyszkolny konkurs "Poeta roku"
15.04.08r. kolejny raz uczniowie naszej szkoły pokazali uzdolnienia recytatorskie w międzyszkolnym konkursie "Poeta roku". Marta Czajkowska z klasy III B zdobyła III m-ce, a Filip Lewandowski z klasy I D III m-ce. Gratulujemy.
Konkurs matematyczny „Liga zadaniowa”
W sobotę 5 kwietnia 2008 zakończyły się tegoroczne zmagania w konkursie matematycznym „Liga zadaniowa” organizowanym przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Jak co roku uczniowie Gimnazjum nr 2 brali w nim udział i osiągnęli duże sukcesy. W gronie najlepszych matematyków klas pierwszych i drugich gimnazjów powiatu inowrocławskiego znaleźli się:

1. Mechelewska Agnieszka – II a – laureatka I miejsca
2. Kwiatkowska Sylwia - II a - laureatka II miejsca
3. Staśkowiak Sylwia – II a - laureatka III miejsca
Opiekunem uczennic jest p. Dariusz Adamus

4. Kukuła Daria – II c - laureatka III miejsca
5. Kulawczuk Sylwia – I c - laureatka III miejsca
6. Wiatrowska Justyna – I c- laureatka III miejsca
Opiekunem uczennic jest p. Monika Piskor

7. Sójkowska Olga – I d - laureatka III miejsca
8. Barałkiewicz Daniel – I f – wyróżnienie
Opiekunem uczniów jest p. Ewa Kosińska
Konkurs Języka Niemieckiego „Dialog Deutsch”
17 grudnia 2007r. odbył się finał IV edycji Konkursu Języka Niemieckiego "Dialog Deutsch", który zorganizowało i przeprowadziło II LO im. M. Konopnickiej w Inowrocławiu pod patronatem wydawnictwa Hueber Polska. Podczas finału konkursu uczniowie prezentowali w parach dialogi dotyczące tematu „Wohnen und Zuhause”.
Uczennice naszej szkoły zajęły:
II miejsce: Teresa Babicz i Michalina Komorowska z kl. III e
V miejsce: Oliwia Ciesielska i Joanna Sobkowiak z kl. III f (opiekun: Magdalena Zdyb)
     
Kalendarz
Sierpień 2017
Nd Pn Wt Śr Cz Pt Sb
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
 

Imieniny
 

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
 

Ankieta
Czy wykorzystujesz multimedia w sali lekcyjnej ?

Tak

Rzadko

Nie

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
 

 

Copyright © 2007

PHP-Fusion v6.01.6 || EP IV by eXtreme Crew